Reklam Yönetimi - Fitgoo Dijital Reklam | Denizli Sosyal Medya Ajansı

Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklamları, firmaların kullandığı reklam alanlarından en yaygın olanıdır. Sosya mecralarda reklam vererek çok daha fazla tüketiciyle etkileşime geçebilirsiniz.

Facebook Reklamları

Dünyanın en büyük sosyal platformu olan Facebook'ta reklamlarınız ile amaçlarınıza yönelik kazançlar elde edebilirsiniz.Facebook reklamları hakkında ihtiyacınız olan her şey için bize danışabilirsiniz. 

 • Facebook reklamları ile şirketiniz adına çok geniş hedef kitlelere ulaşabilir, ulaştığınız kitle ile etkileşime geçebilir, web sitesi trafiğinizi arttırabilir, satışlarınızdaki değişikliği gözlemleyebilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.
 • Facebook'ta reklam vermek istediğinizde size en uygun reklam modelini belirleyerek hedef kitlenizi tanımlamanız gerekir. Hazırlayacağınız reklamın içerik kısmında görselin boyutu ve kalitesi kadar metnin verdiği mesajın sade ve anlaşılırlığı da önemlidir.
 • Reklam süresince kampanya takip edilmeli, reklamınıza geri bildirimde bulunanlarla etkileşime geçilmeli ve reklam bitiminde geri bildirimler, etkileşimler, trafikler analiz edilerek raporlanmalıdır.

İnstagram Reklamları

Markanızın sosyal mecralarda görünerek hedef kitle ile etkileşiminin artması bilinirlik açısından büyük önem taşır. İnstagram 500 milyona yakın aktif kullanıcı ile reklamlarınız için oldukça verimli bir platformdur. 

 • İnstagram reklam modellerinde sıklıkla fotoğraf reklamlarına rastlarız. Bu reklamda sade, basit ve göze çarpıcı gelen görseller kullanılır.Video reklamlarında ise görselinizin kalitesini ses ve hareketlilikle pekiştirerek 60 saniye sınırında paylaşabilirs
 • Birden fazla fotoğraf veya video ile hedef kitlenize ulaşabileceğiniz dönen reklamlarda video ve fotoğrafların kalitesi ile etkili bir reklam içeriği hazırlayabilirsiniz. İnstagram'a son gelen güncelleme ile eklenen hikaye reklamlarında ise hazırladığınız içeriklerin belirlediğiniz hedef kitlenin hikayelerinde görünmesini sağlayabilirsiniz.
 • Birden fazla fotoğraf veya video ile hedef kitlenize ulaşabileceğiniz dönen reklamlarda video ve fotoğrafların kalitesi ile etkili bir reklam içeriği hazırlayabilirsiniz. İnstagram'a eklenen hikaye reklamlarında ise hazırladığınız içeriklerin belirlediğiniz hedef kitlenin hikayelerinde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Linkedin Reklamları

Profesyonel kariyer ve iş ağırlıklı bir sosyal mecra olan Linkedin'de amacınıza göre farklı reklam modellerini kullanabilirsiniz.Linkedin üzerinden dinamik reklamlar, görüntülemeye dayalı reklamlar, metin reklamları ve sponsorlu içerikler oluşturabilirsiniz.

 • Linkedin reklamları daha çok B2B (şirketten şirkete) olan firmalar için uygundur. Küçük ölçekli ve B2C (şirketten müşteriye) şirketlerde Linkedin reklam maliyetleri bütçelerini aşabilir ve hedef kitle göz önünde bulundurulduğunda uygun olmayabilir.
 • B2B şirketler Linkedin reklamları ile belirledikleri markaların çalışanlarının, belirli lokasyondakilerin, satın alma-pazarlama müdürü gibi seçtikleri pozisyonlarda çalışanların ve ilgilendikleri sektör çalışanlarının önüne çıkabilir ve ürün-hizmet satışlarına ciddi anlamda katkı sağlayabilirler.
 • Linkedin reklamları hakkında ihtiyacınız olan her şey için bize danışabilirsiniz. Muhakkak sizin için de fit bir reklam modelimiz olacaktır.

Sosyal Medya Kampanyaları

Sosyal medya reklam kampanyaları, firmaların kullandığı reklam stratejilerinden en yaygın olanıdır. Sosyal mecralarda kampanya oluşturarak çok daha fazla tüketiciyle etkileşime geçebilirsiniz.

 • Sosyal medya kampanyalarında size en uygun mecrayı belirliyor, platforma ve markanıza uygun reklam stratejisini geliştiriyor, hedef kitlenize ve markanızın bilinirliğine en uygun bütçeyi belirleyerek reklam kampanyalarınızı oluşturuyoruz.
 • Kampanya boyunca takibi sağlıyor, kampanya bitiminde istatististikleri analiz ederek rapor sonuçlarını size iletiyoruz. Sosyal medyada reklam kampanyaları ile belirlediğiniz lokasyonlardaki potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.
 • Kampanyalar ile ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir, marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Sosyal medya kampanyalarında ihtiyacınız olan her şey için bize danışabilirsiniz. Muhakkak sizin için de fit bir reklam modelimiz olacaktır.

Viral Reklamlar