Hizmetlerimiz - Fitgoo Dijital Medya | Denizli Sosyal Medya Ajansı

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

  • Sosyal medyanın hayatımıza girmesiyle firmalar ve markalar için ürünlerini kullanıcısıyla buluşturacağı yepyeni bir dijital reklam alanı ortaya çıkmıştır.

Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklam yönetiminde size en uygun mecrayı belirliyor, platforma ve markanıza uygun reklam stratejisini geliştiriyor, hedef kitlenize ve markanızın bilinirliğine en uygun bütçeyi belirleyerek reklam kampanyalarınızı oluşturuyoruz. Reklam boyunca takibini gerçekleştirerek reklam bitiminde istatististikleri analiz ederek rapor sonuçlarını size iletiyoruz. 
Sosyal medyada reklam kampanyaları ile belirlediğiniz lokasyonlardaki potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir, marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.
Sosyal medya reklam yönetiminde ihtiyacınız olan her şey için bize danışabilirsiniz. Muhakkak sizin için de fit bir reklam modelimiz olacaktır.

  • Sosyal medya reklamları, firmaların kullandığı reklam alanlarından en yaygın olanıdır. Sosya mecralarda reklam vererek çok daha fazla tüketiciyle etkileşime geçebilirsiniz.

Dijital Pazarlama

Çağın getirdikleriyle birlikte günümüz pazarlama yöntemlerinin başında gelen dijital pazarlama; geleneksel medya olarak adlandırdığımız gazete, televizyon, radyo ve basılı mecralar olan el ilanları, afişler, billboardların aksine daha interaktif, daha az maliyetli ve daha ölçümlenebilirdir. 
Çünkü gazete, TV ve el ilanı gibi geleneksel pazarlama ve reklam yöntemleri aracılığı ile ürününüzü tanıtmak istediğinizde geri dönüşleri ve etkileşimi ölçümleyemezsiniz. Örneğin bir e-mail pazarlama ya da sosyal medya kanalları gibi bir dijital pazarlama kanalı kullandığınız takdirde hedef kitlenizi yaş, cinsiyet, konum ve ilgi alanı gibi özelliklerini belirleyerek daha rahat seçebilirsiniz.
Dijital pazarlama kanallarını en geniş anlamıyla ''internet'' olarak adlandırabiliriz. Sıklıkla kullanılan dijital pazarlama alanları ise sosyal medya platformları, web siteleri, bloglar, e-ticaret siteleri, e-mail ve arama motoru reklamlarıdır.

  • Bir firma ya da markanın, ürün ya da hizmetinin dijital ortamda pazarlanma sürecinin tamamı dijital pazarlama olarak tanımlanır. 

Prodüksiyon

Video ve fotoğraf çekimi adına A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarınıza nitelikli, sıra dışı ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Bu çözümler arasında reklam filmi, kurumsal tanıtım filmleri, dijital ve sosyal medya filmleri, drone ile hava çekimleri yer almaktadır.

 

Sizler için yapabileceklerimiz;

  • Profesyonel fotoğraf çekimleri
  • Profesyonel video çekimleri
  • Reklam – Tanıtım filmleri
  • Viral reklam filmleri
  • İnteraktif tanıtım filmleri