Fitgoo Dijital Medya | Denizli Sosyal Medya Ajansı

Blog

Sosyal medya ve dijital pazarlama gündemine dair yenilikleri, ajansımızdaki son gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz.

İnstagram’a Yeni Canlı Yayın Özelliği

İnstagram’a Yeni Canlı Yayın Özelliği

Dünya’nın en çok kullanılan fotoğraf ve video paylaşım sitelerinden biri olan İnstagram, geçtiğimiz aylarda tanıttığı ikili canlı yayın özelliğini kullanıma sundu.

Geçen her gün farklı bir özelliği bizimle buluşturan İnstagram, bu defa da canlı yayın özelliğini zenginleştirerek ikili canlı yayın özelliğini getirdi. Bugüne kadar iki kişi canlı yayın yapmak istediğinizde mutlaka bir arada olmanız gerekiyordu. Ancak son gelen deneme sürümü ile artık birlikte yayın yapmak istediğiniz arkadaşınızı davet edebiliyor, aynı anda farklı yerlerde ikili olarak yayını gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yayın esnasında ekranın ikiye bölünmesi dışında görsel olarak bir değişiklik olmadı. İzleyiciler de aynı şekilde yayınınızı izleyip yorum yapabiliyor.

İlginç olan bir diğer kısım ise yayın sırasında davet ettiğiniz arkadaşınızı çıkarıp bir başka arkadaşınızı da yayını bölmeden davet ederek ikili yayını gerçekleştirmeye devam edebiliyorsunuz.

Bu durumu markaların ve fenomenlerin ne gibi yaratıcı fikirlerle birleştirerek kullanacağı ise en çok merak ettiklerimiz arasında.

Henüz deneme sürümü yayınlanan özellik, çok yakında herkes tarafından kullanılabilecek.

Fitgoo Dijital Medya

  • Sırakapılar Mahallesi 1526 Sokak No:2 Ersan Apt. Kat:1 Daire:2, 20010 Merkezefendi

  • 0 532 219 17 64

  • tuncay@hasem.com.tr
    fitgoo@fitgoo.com.tr